Благодійно-мистецька акція “Перемога в єдності”

17 Квітня 2022

16 квітня 2022 року, у Коломийському міському палаці культури “Народний дім”, відбулось проведення благодійно-мистецької акції “Перемога в єдності” для воїнів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які героїчно захищають Українську Державу від російських окупантів.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в заході взяли участь: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та протодиякон Антон Трачук.

Дійство розпочалось зі спільного виконання Державного Гімну України.

Далі хвилиною мовчання було вшановано пам’ять українських воїнів, полеглих в боях із російськими загарбниками, після чого було винесено картини місцевих художників для придбання присутніми у залі.На початку до слова та благословення запросили духовенство.

Звертаючись до присутніх, отець Віталій зазначив, що кожен на своєму місці повинен робити внесок для допомоги українським воїнам та наближувати спільну довгоочікувану перемогу над ворогом. Також священнослужитель передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Далі учасники виставки мали змогу, придбавши мистецькі роботи художників Коломийщини, зробити свій внесок для допомоги українським воїнам.

В проміжку між продажем для присутніх виступали мистецькі колективи міського палацу культури “Народний дім”.

Представники Коломийської Єпархії взяли участь у благодійній акції та придбали такі картини: “Березень” (художник – Микола Яцурак) та “Коломийське озеро” (фотохудожник – Ярема Проців).