Архіпастирське служіння в Лазареву суботу

16 Квітня 2022

16 квітня 2022 року, в суботу Лазареву, коли Церквою згадується воскресіння Спасителем Праведного Лазаря, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Василь Юрчук, прот. Андрій Лінкевич, прот. Володимир Андрусяк, ієрей Юрій Кадинський, протодиякон Антон Трачук та протодиякон Михайло Голіней.

В цей день багато вірян приступили до таїнств Святої Сповіді та Святого Причастя.

На завершення Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді, після чого привітав із Днем Народження та 60-ліття митр. прот. Якова Стефанюка. Також Архіпастир привітав старшу сестрицю Кафедрального Собору Орисю Флорівну Срібняк із Днем Народження, яке вона святкували напередодні.

Його Преосвященство побажав іменинникам Господнього Благословення й кріпості душевних і тілесних сил для подальшого плідного служіння Церкві Христовій та вручив букети квітів і святі просфори.