Урочисте відкриття виставки живопису “Всупереч війні” в місті Коломия

11 Квітня 2022

10 квітня 2022 року, у мистецькому просторі Коломийської краєзнавчої бібліотеки,  відбулось урочисте відкриття благодійної виставки живопису “Всупереч війні” для допомоги українським воїнам, які героїчно захищають Українську Державу від російських окупантів.

На запрошення організаторів та, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в заході взяв участь священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Анатолій Момот.

Розпочалося дійство зі вступного слова ведучої.

Опісля хвилиною мовчання було вшановано пам’ять українських воїнів, полеглих в боях із російськими  загарбниками.

Далі до слова та благословення запросили духовенство.

Звертаючись до присутніх, отець Анатолій наголосив на тому, наскільки важливим є підтримувати й берегти культуру, віру та традиції, щоб не втратити національну свідомість.

Священник запросив усіх до спільної молитви за усіма полеглими воїнами та невинно­ вбитими мирними українцями. Також священнослужитель передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного  Владики Юліана.

Далі зі словом виступили: ініціатор благодійної виставки, Голова Міжнародної асоціації художників України Володимир Бойків та Голова Коломийського міськрайонного товариства Просвіта  Василь Глаголюк.

На завершення учасники виставки мали змогу зробити свій внесок у наближення довгоочікуваної перемоги над ворогом, придбавши мистецькі роботи ходожників з Коломийщини, Косівщини, міста Івано-Франківська та Львівщини. Виручені кошти будуть передані для потреб Української Армії,  яка  захищає нашу  Державу від ворога.