Архіпастирське служіння в неділю 5-ту Великого посту

10 Квітня 2022

9 квітня 2022 року, в суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю 5-ту Великого Посту, коли Церква Христова вшановує пам’ять Святої Преподобної Марії Єгипетської, Правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію Святителя Василія Великого.

Владиці Юліану за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Яків Стафанюк, ієрей Василь Деркач, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Його Преосвященство виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про життя та духовний подвиг Святої Преподобної Марії Єгипетської та зосередив увагу на головних моментах Євангельського зачала.

Преосвященний Владика наголосив на необхідності завжди покладати всю свою надію на Промислительну волю Божу.

На завершення своєї проповіді Архіпастир  закликав вірних в останні два тижні Великого посту особливо посилити свої молитви та зосередити свою увагу на духовних роздумах  для користі душі.

Після відпусту Керуючий Коломийською Єпархією привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Господнього Преображення міста Коломиї, Правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста до Страстей Христових.