Єпископ Юліан благословив українських військових у селищі Гвіздець

09 Квітня 2022

9 квітня 2022 року в селищі Гвіздець, Гвіздецької територіальної громади, відбулись урочистості з нагоди відправлення військових територіальної оборони Коломийщини для захисту Української Держави від російських окупантів.

В заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.Урочистості розпочались зі спільного виконання Державного Гімну України.

Далі слово мали: Народний Депутат України Андрій Іванчук, Голова Коломийської військової адміністрації Любомир Глушков, Коломийський міський Голова Богдан Станіславський,  командир бригади територіальної оборони Івано-Франківської області Юрій Копадзе, офіцери.

Опісля до слова та благословення було запрошене духовенство. Звертаючись до військових, Владика Юліан зазначив, що сьогоднішня війна є продовженням визвольної боротьби українського народу за свою незалежність. Триває ця війна століттями а сучасні воїни – це героїчні продовжувачі подвигу наших славних предків, які звитяжно боролися за державність та свободу України.

 “Ви вирушаєте на боротьбу з окупантами, щоб в скорому часі повернутися з перемогою. Ви не потребуєте у цей день особливих настанов чи слів підтримки, адже ви спонукані любов’ю до Бога, Церкви, України, ваших рідних і близьких. Вас буде підтримувати наша молитва, молитви і любов ваших рідних і ви щасливо повернетеся додому з перемогою” – сказав Архіпастир.

На завершення Його Преосвященство окропив усіх освяченою водою.

 Разом з Правлячим Архієреєм в урочистому заході взяли участь: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук, завідувач канцерією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та протодиякон Антон Трачук.