Вихованці Катехитичної школи Храму села Устеріки підготували для українських військових молитовні подарунки

15 Квітня 2022

10 квітня 2022 року, вихованці Катехитичної школи, яка діє при Храмі Вознесіння Господнього села Устеріки, Верховинського благочиння, долучились до благодійної допомоги Українським воїнам, підготувавши для них молитовні подарунки.

Саме з ініціативи настоятеля Храму, військового капелана та керівника Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації – прот. Петра Данильчика, діти вирішили внести свою частинку в наближення довгоочікуваної перемоги над ворогом, підготувавши для воїнів-захисників натільні хрестики та підписавши подарункові молитовники військовослужбовця мотивуючими цитатами зі Святого Письма й побажаннями.

Цією акцією вихованці Катехитичної школи також нагадали нашим воїнам, що молитва є наймогутнішою зброєю, з якою вони переможуть ворога.

На завершення заняття отець Петро Данильчик подякував дітям за їхню працю, зазначивши: “Наша країна переживає зараз важкі часи війни, часи боротьби добра й зла. В цей період випробувань обов’язок християнина – проявити свою, любов, милосердя та єднання у силі віри та молитви. Ми віримо, що перемога вже близько і тільки щирою молитвою та добрими справами ми її наближаємо”.

Підготовлені натільні хрестики та молитовники будуть передані отцем-капеланом під час чергового відправлення військових для захисту Української Держави від російських окупантів.