Урочисте складання військової присяги воїнами Коломийського батальйону територіальної оборони

21 Березня 2022

20 березня 2022 року, на території Коломийського педагогічного коледжу, відбулось урочисте складання військової присяги воїнами Коломийського батальйону територіальної оборони.

В урочистому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Святковий захід розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України.

Після цього відбулось урочисте складання присяги військовими.

Далі до слова та благословення було запрошено духовенство. Звертаючись до військовослужбовців, Владика Юліан закликав воїнів завжди пам’ятати одну із Заповідей блаженства, яка звучить: “Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться” (Мт.5, 9).

 “Ви сини Божі, ви воїни світла, з Вами Бог, ви на боці правди і за вами перемога. Перемога України є неминучою, так як неминучою є перемога добра над злом, світла над темрявою та життя над смертю.”, – наголосив Правлячий Архієрей.

Після виступу духовенства до військових звернулися: Народний депутат України Андрій Іванчук, Голова Коломийської військової адміністрації Любомир Глушков та Коломийський міський Голова Богдан Станіславський.

Далі Благодійний фонд “Покуття” разом із Народним депутатом Андрієм Іванчуком передали військовим бронежилети й автомобіль, а також військову форму.

Правлячого Архієрея на урочистостому заході супроводжували: працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук та протодиякон Антон Трачук.