Урочисте відкриття колективної виставки живопису «Ті, що говорять з літом» в краєзнавчій бібліотеці міста Коломиї

03 Липня 2021

3 липня 2021 року, в Коломийській краєзнавчій бібліотеці,  відбулось урочисте відкриття колективної виставки живопису «Ті, що говорять з літом», на якій було представлено роботи 26-ти художників Коломийщини, Івано-Франківська та Львівщини.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та, на запрошення завідуючої бібліотеки Наталії Тарновецької, в святковому заході взяв участь працівник Єпархіального Управління, священник Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

На початку благословити захід запросили духовенство. У своєму слові отець Василь Бойчук побажав художникам подальших творчих здобутків та передав усім присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Опісля слово мали: член міжнародної асоціації художників України Володимир Бойків; представник ЮНЕСКО в Україні Роман Білявський; депутат Коломийської міської ради Мирослава Воротняк; заслужений художник України Василь Андрушко; мистецтвознавець Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім. Й. Кобринського Тарас Косович та спеціаліст управління культури Коломийської міської ради Мар’яна Кодіна.

На завершення усім учасникам виставки було вручено Подяки та посвідчення члена Міжнародної асоціації художників України. За сприяння в організації виставки Подяки  вручено також і меценатам заходу.