Урочисте відкриття персональної виставки “Код нації” Дмитра Пожоджука в місті Коломия

17 Вересня 2021

16 вересня 2021 року,  в Музеї Писанкового розпису міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття та представлення персональної виставки – “Код нації”, заслуженого майстра народної творчості України, лауреата Всеукраїнської премії ім. Івана Огієнка, літературно-мистецьких премій ім. Мирослава Ірчана та Пантелеймона Куліша – Дмитра Пожоджука.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у відкритті взяв участь працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

Розпочалось дійство з музичного вступу народного музичного ансамблю “Трембіта”.

Опісля до слова запросили духовенство. У своєму слові отець Василь побажав пану Дмитру примножувати дані таланти, щоб передати наступним поколінням великий багаж мистецтва вишивки, оскільки автор має унікальною колекцією різних узорів із різних куточків України та володіє унікальними техніками вишивання. Також священик передав  присутнім вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Підтримати відомого митця прийшли численні представники мистецьких кіл Коломийщини та Коломиї, а також мистецькі сім’ї з селища Космач.