Урочисте відкриття та освячення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в селі Устеріки

13 Листопада 2021

9 листопада 2021, у селі Устеріки, Білоберізької територіальної громади, відбулось урочисте відкриття та освячення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та першого в області Дія-центру.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому заході взяли участь: настоятель Храму Вознесіння Господнього села Грамотне та Храму Святого Великомученика Юрія Переможця села Голошино митр. прот. Семен Перва; настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці села Білоберізка та Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Хороцево митр. прот. Дмитро Петльоха; настоятель Храму Святого Великомученика Юрія Переможця присілка Заверх села Білоберізка прот. Ігор Кисилейчук; настоятель Храму Вознесіння Господнього села Устеріки прот. Петро Данильчик; настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Гринява  та Храму Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого села Пробійнівка прот. Ігор Фенчук; настоятель Храму Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Барвінкове ієрей Юрій Шкіндюк.

Свято розпочалось із привітального слова Голови Білоберізької територіальної громади Дмитра Іванюка.

Опісля слово мала Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Далі духовенство звершило Чин освячення адміністративного приміщення.

Після відпусту зі словом до присутніх звернувся прот. Петро Данильчик, який привітав усю громаду з великою подією, зазначивши, що будь-яка справа, яка робиться без Бога є  марною, і тільки з Господнього Благословення стало можливим реалізувати таке будівництво.

“Cпільна справа та успіх залежить від нашого спільного духовного зростання, спільної молитви, терпіння та жертовності. Тільки з такими якостями справжніх християн ми можемо побудувати щасливе та світле майбутнє для українського народу” – наголосив священик.

Також отець Петро передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.