Урочисте відзначення 160-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка та Дня Героїв у селі Острівець

09 Червня 2021

23 травня 2021 року, в селі Острівець Городенківської територіальної громади, відбулось урочисте відзначення 160-ї річниці перепоховання Тараса Григоровича Шевченка та Дня Героїв.

Після недільного богослужіння парафіяни Храму Святого Великомученика Юрія Переможця разом із настоятелем прот. Іваном Михайленком та представниками місцевої влади вирушила ходою до пам’ятника Кобзарю, що знаходиться на території сільської школи.

Там отець Іван відслужив Панахиду за Тарасом Шевченком та Героями, які у різні часи нашої історії поклали своє життя за волю та незалежність України.

Після відпусту священик звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив, що великий син нашого народу – Тарас Шевченко прагнув для своїх земляків волі, оспівуючи, описуючи боротьбу за неї в своїх творах. Також прот. Іван закликав пам’ятати імена Героїв, передаючи пам’ять про їхній подвиг наступним поколінням.

Опісля слово мали: староста Острівецькго територіального округу Михайло Іванович Юрчишин та директор Острівецького НВК Володимир Іванович Гросевич.

На завершення відбулось покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю та невеличка тематична святкова програма.