Вшанування Дня Героїв у місті Коломия

02 Червня 2021

23 травня 2021 року, в місті Коломия, відбулись урочистості, присвячені Дню Героїв, які загинули в різні історичні часи: видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Першої і Другої світових війн, національного спротиву ОУН-УПА й часів відродження української державності, світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність нашої Держави в боротьбі з російським агресором.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у святковому заході взяли участь: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Василь Юрчук, прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот та ієромонах Осія (Лещишак).

Спочатку біля міської Ратуші була сформована колона і всі присутні спільною ходою вирушили до цвинтаря “Монастирок”, що знаходиться біля Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Там урочистості розпочались покладанням квітів до підніжжя пам’ятника полеглим Героям, після чого юні коломияни декламували вірші та виконували патріотичні пісні.

Там духовенством було звершено заупокійну Панахиду за Героями України.

Після відпусту зі словом до присутніх звернувся митр. прот. Тарас Мойсюк, який привітав усіх зі святом, закликав молитовно пам’ятати Героїв та передав присутнім вітання від Преосвященного Владики Юліана.

Завершились урочистості спільним виконанням Державного Гімну України.