Урочистості з нагоди 113-ї річниці від Дня народження Степана Бандери в місті Коломия

03 Січня 2022

1 січня 2022 року, в місті Коломия, біля пам’ятника провіднику Організації Українських Націоналістів – Степану Бандері, відбулось урочисте віче з нагоди 113-ї річниці з дня його народження.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в святковому заході взяли участь: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк та працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук.

Далі відбулось покладання квітів до пам’ятника провіднику ОУН представниками влади. Почесну місію виконали: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, заступник міського голови Володимир Мельничук та керівник апарату Коломийської РДА Михайло Беркещук.

Після цього духовенством була відслужена Панахида, після якої отець Василь Мізюк звернувся до присутніх зі словом, наголосивши на тому що Степан Бандера жив і творив заради України та української нації та що його ідеали повинні жити й втілюватись заради добра й процвітання Української Держави. Також священнослужитель привітав громаду із Новим Роком та передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.