Урочистості з нагоди 20-ліття Tелерадіокомпанії “НТК”

21 Травня 2022

20 травня 2022 року, в Музеї історії міста Коломиї, відбулись урочистості з нагоди відзначення 20-ліття Телерадіокомпанії “НТК”.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в святковому заході взяли участь працівники інформаційного видавничого відділу Коломийської Єпархії: керівник прес-служби Єпархії прот. Віталій Козак, заступник керівника інформаційно-видавничого відділу Коломийської Єпархії прот. Юрій Гушул та працівник відділу протодиякон Антон Трачук.

На початку до слова та благословення запросили духовенство.

У своєму слові прот. Віталій Козак від імені Преосвященного Владики Юліана привітав колектив Телерадіокомпанії із 20-ю річницею від дня створення, подякував за постійне висвітлення усіх важливих подій та заходів із життя Єпархії та за спільний проект  Телеканалу й Коломийської Єпархії – програму “Бесіди про головне”. Також священик побажав керівництву й працівникам Господнього Благословення та подальших плідних успіхів і вручив пам’ятні подарунки.

Далі слова привітання мали: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, Голова Коломийської військової адміністрації Любомир Глушков, в. о. керівника відділу культури та туризму Коломийської міської ради Мар’яна Кодіна, генеральний директор Національного Музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського міста Коломиї Ярослава Ткачук, головний редактор газети “Вільний голос” Валентина Близнюк, голова Коломийського міськрайонного товариства “Просвіта” Василь Глаголюк, журналісти та гості заходу.

На завершення для присутніх у залі виступали інструментальні колективи, які виконували твори класичних та сучасних композиторів.