Молебень до Пресвятої Богородиці у День вишиванки на території Коломийської РДА

19 Травня 2022

19 травня 2022 року, в День вишиванки, біля скульптурного зображення Матері Божої, яка знаходиться на території Коломийської районної державної адміністрації та районної ради, був відслужений Молебень до Пресвятої Богородиці, а також було піднесено особливі молитовні благання за воїнів Української Армії та настання переможного миру у Державі.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, Молебень очолив митр. прот. Тарас Мойсюк.

Під час богослужіння йому співслужили: працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук, завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та представники духовенства УГКЦ.

Після завершення богослужіння отець Тарас Мойсюк звернувся до присутніх із духовним повчанням, передавши вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Молебень у День вишиванки став уже традиційним. Влада району щороку запрошує представників духовенства звершити спільну молитву.

У спільному Молебні взяли участь: Голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков, Голова Коломийської районної ради Іван Угрин, їхні заступники, працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники й депутати районної ради, керівники установ, підприємств та організацій району.

Завершилося молитовне відзначення Дня вишиванки спільною світлиною.