Урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника в місті Коломия

18 Червня 2022

17 червня 2022 року, в Коломийському академічному обласному українському драматичному театрі імені Івана Озаркевича, відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника України, який традиційно відзначають у третю неділю червня.

В святковому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Урочистості розпочались із хвилини мовчання за загиблими Героями – воїнами Української Армії та усіма мирними мешканцями України, які були вбиті російськими окупантами.

Далі відбулось спільне виконання Державного Гімну України.

Після цього до слова привітання та благословення було запрошено Преосвященного Владику.

Звертаючись до присутніх, Владика Юліан привітав усіх медичних працівників зі святом, побажав їм Божого благословення, міцного здоров’я, сил і натхнення для подальшої праці, наголосивши, що зараз діяльність лікарів є особливо необхідною і надважливою, адже вони борються за життя українських воїнів, які захищають нашу Державу від ворога.

“У медицину не приходять випадкові люди. Співчуття, милосердя та любов – основа професійної діяльності лікаря. І ці великі христянські чесноти ніби зумовлюють кожному, хто носить високе звання лікар, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Адже результатом вашої діяльності є збереження людського життя. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов’язав себе з медициною.Сьогодні в часі війни, коли ворог несе в своїх руках на нашу землю смерть, знищення та страждання у ваші руки наповнені життям та зціленням. Ви немов ангели, які несуть світло життя для наших воїнів і захисників для нашого страждаючого народу» – наголосив Керуючий Коломийською Єпархією.

Далі слово мали: Голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков, Коломийський міський Голова Богдан Станіславський та Головний лікар Коломийської центральної районної лікарні Андрій Кошкін.

Після цього відбулось нагородження кращих медичних працівників Грамотами та Подяками Коломийської районної військової адміністрації та Коломийської міської ради.

На завершення для всіх присутніх у залі був представлена театральна вистава.

На урочистому заході Преосвященного Владику Юліана супроводжували: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак, працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук та протодиякон Антон Трачук.