Архієрейське вітання благочинному Коломийського міського благочиння митр. прот. Василю Мізюку з нагоди 55-ліття

16 Червня 2022

Всечесний отче Василію!

У цей знаменний для Вас день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 55-літнього Ювілею!

Уподібнюючись апостолам, більше 30-ти років тому Ви прийняли Святе Таїнство Священства, ставши пастирем Церкви Христової.

З того часу Ви зі старанністю й ревністю звершуєте своє священиче служіння знаходячи шляхи, які ведуть до людських сердець, щоб відкрити Закон Господній та благовіствуєте Слово Боже, ввіреній Вам пастві. За це вони огортають Вас своєю любов’ю та підтримкою.

Також вже 20 років Ви несете послух благочинного Коломийського міського благочиння, сумлінно виконуючи розпорядження та благословення Правлячого Архієрея та активно докладаючи зусиль для утвердження й процвітання Православної Церкви України в місті Коломия.

Молитовно бажаю Вам Божого благословення, міцного здоров’я, духовної радості, миру у серці, твердості у вірі, ревності у любові, достатку та довгих років життя.

Підношу свої молитви до Всемилостивого Господа нашого Ісуса Христа, щоб Його світлий Образ все яскравіше сяяв у Вашій душі та, щоб Ви й надалі із невичерпним натхненням продовжували звершувати своє священиче служіння на прославу Імені Божого, спасіння душ Ваших парафіян, користі Церкви Христової та задля перемоги Української Держави над ворогом.

Многії і благії літа!