Єпископ Юліан нагородив Василя Петровича Шкутяка високою церковною нагородою

14 Червня 2022

14 червня 2022 року, в залі засідань Єпархіального Управління, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, привітав члена наглядової ради Благодійної ініціативи “Захистимо життя”, волонтера й підприємця Василя Петровича Шкутяка із Днем Народження  та нагородив його високою церковною нагородою.

Архіпастир відзначив активну волонтерську діяльність Василя Шкутяка та всіх волонтерів Єпархіальної Благодійної ініціативи “Захистимо життя”, які допомагають Українським воїнам та всім постраждалим від російської агресії, побажавши йому Божого Благословення, міцного здоров’я, сил і натхнення для подальших плідних звершень на благо Церкви Христової, рідного краю та перемоги Української Держави над ворогом.

Далі, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Преосвященство нагородив Василя Петровича Медаллю “За жертовність та любов до України”.

На урочистому привітанні також були присутні: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; член наглядової ради Благодійної ініціативи “Захистимо життя”, волонтер митр. прот. Микола Кравчук; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; добродійка Наталія Василівна Кравчук, Марія Василівна Шкутяк та протодиякон Антон Трачук.