Урочистий захід з нагоди Дня захисників України в селі Старий Гвіздець

15 Жовтня 2021

13 жовтня 2021 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, біля Могили борцям за волю України у селі Старий Гвіздець, відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисників України, Дню українського козацтва та 79-й річниці створення Української Повстанської Армії, який відзначають 14 жовтня.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у святковому заході взяв участь керівник прес-служби Коломийської Єпархії, настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння прот. Віталій Козак.

Спочатку відбулась урочиста хода учнів Старогвіздецької гімназії від навчального закладу до Могили борцям за волю України разом із національними символами.

Далі отець Віталій Козак відслужив заупокійну Літію за спокій усіх українців, які, в різні періоди нашої історії, віддали своє життя за волю та незалежність України.

Після відпусту священик звернувся до присутніх зі словом, у якому розповів про історію свята Покрови Пресвятої Богородиці, закликав пам’ятати героїчний подвиг наших предків, які захищали українську землю і мріяли про вільну Українську Державу й Помісну Церкву та молитись за українських воїнів, які оберігають кордони нашої Держави від ворога.

Далі дітьми була представлена художня композиція “Шана синам, що захищали Україну”.

На урочистому заході також була присутні: директор Старогвіздецької Гімназії Людмила Микитеєк разом із вчителями, керівник Будинку культури села Старий Гвіздець Мар’яна Драганчук та мешканці села.