Відкриття виставки живопису від міжнародної асоціації художників України «Я люблю Україну» в місті Коломия

20 Серпня 2021

19 серпня 2021 року, в Краєзнавчій бібліотеці міста Коломиї, в рамках відзначення Дня міста та 30-ї річниці Незалежності України, відбулось урочисте відкриття виставки живопису від міжнародної асоціації художників України «Я люблю Україну». 

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в мистецькому заході взяв участь священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Анатолій Момот.

Цього року  були представлені роботи митців не тільки України, але й зарубіжних країн, зокрема Франції, Китаю та Польщі.

На початку благословити захід запросили отця Анатолія Момота, який привітав учасників дійства зі святом Преображення Господнього та Днем міста Коломиї. Священик зазначив, що важливо спрямовувати свої таланти на Славу Божу, а також дякувати Йому за всещедрі Дари – незалежну Державу та Церкву. Господь є абсолютним добром, а ми створені за Його образом та подобою, тому покликані творити добро і примножувати його у світі.

Також отець Анатолій передав вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Опісля слово мав ініціатор та організатор даної виставки, голова правління міжнародної асоціації художників України Володимир Бойків.

Прикрасив виставку грою на цимбалах Олег Гриньків – юний цимбаліст родом із Печеніжина, студент Словацької консерваторії .

На завершення присутні мали змогу насолодитись роботами митців.