Єпископ Юліан взяв участь у презентації книги Миколи Савчука “30 років у незалежній Україні. Фотоальбом”

19 Серпня 2021

18 серпня 2021 року, в Музеї історії міста Коломиї, відбулась презентація книги Миколи Савчука “30 років у незалежній Україні. Фотоальбом”.

На запрошення організаторів в урочистому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку до слова та благословення запросили Преосвященного Владику Юліана, який привітав коломиян із появою даної книги напередодні 30-ї річниці відновлення Незалежності України, подякував упоряднику Миколі Савчуку за кропітку працю й любов до рідної землі та побажав усім жертовно трудитись для користі й процвітання Церкви Христової, Української Держави та рідного краю.

Опісля слово мали: автор та упорядник видання, відомий краєзнавець та гуморист Микола Савчук; Коломийський міський Голова Богдан Станіславський; Директор Музею історії міста Коломиї Уляна Мандрусяк; Директор Коломийського педагогічного коледжу Валерій Ковтун та упорядники видання.

Модератором зустрічі виступив заступник директора Музею історії міста Коломиї Михайло Арсак.

Разом з Преосвященним Владикою Юліаном  в презентації книги взяли участь: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак, працівник Єпархіального Управління ієрей Василь Бойчук та завідувач Канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.