Вітання Преосвященному Єпископу Юліану від редакційної колегії газети “Коломийський вісник”

29 Березня 2023

Ось уже 10 років у цей березневий день маємо честь вітати Вас із Днем Народження і Днем Тезоіменитства. Вдруге, на жаль, це відбувається в умовах воєнного часу, через агресію росії і військове вторгнення її армії на територію України.

Війна змінила багато планів, однак, незважаючи на всі спричинені нею труднощі, інформаційно-видавничий відділ очолюваної Вами Коломийської Єпархії Православної Церкви України продовжує працювати, а редакція газети «Коломийський вісник», завдяки Вам, щомісяця готує до друку черговий випуск. У грудні, зокрема, вийшов ювілейний 100-ий номер, а зараз працюємо над 103-ім числом газети. Це вагомий творчий доробок нашого невеликого колективу, під Вашим керівництвом як головного редактора, у важливу справу релігійного просвітництва та інформаційної присутності нашої Церкви на теренах краю.

Під час повномасштабної війни на сторінках видання з’явилися нові теми: про волонтерську діяльність духовенства і парафіян, яку проводять усі благочиння, про капеланське служіння священників, а також, на жаль, про загибель наших краян на фронті та їх урочисті проводи в останню путь, які звершуються нашою Церквою… Болючі теми, які залишають рани в серцях кожного з нас, але, зафіксовані на папері, вони збережуться в історії, для наступних поколінь українців. Щоб ми пам’ятали своїх героїв і щоб жодні чужинці ніколи більше не переписували нашу історію.

Ваше Преосвященство! Щиро бажаємо Вам здоров’я, натхнення, віри в перемогу і майбутнє процвітання нашої рідної землі. Бажаємо Вам і всім нам, щоб наступний Ваш День народження був мирним, щоб українці перемогли ворога і повернулися до мирної праці, до відбудови України. Хай Господь, за нашими спільними молитвами, дарує Вам Своє благословення, а українському народу – мир і процвітання!

Многих і благих літ Вам, дорогий Архіпастирю!