Вітання Владиці Юліану з нагоди Дня Народження та Тезоіменитства від духовенства та вірних Коломийської Єпархії

29 Березня 2022

Преосвященний Владико!

Цьогорічний День Народження та День Тезоіменитства Ви зустрічаєте в найтяжчий для нашої Держави час, коли Україна перебуває у воєнному стані, героїчно стримуючи наступ віроломного російського агресора. Здається, що тепер усі особисті справи стали неважливими, особисті дати відійшли на другий план, а всі святкування українці відкладають на потім, на «після перемоги».

Проте, вважаємо, що навіть у найскладніші часи не варто відмовлятися від світлих моментів, від того, щоби привітати зі святом людей, яких особливо поважаємо й цінуємо. Бо такі особистості, як Ви, наближають спільну перемогу і теж потребують підтримки та впевненого відчуття, що поруч є однодумці, одновірці, духовні брати і сестри, якими зараз стали всі українці.

Тому сьогодні, наш шановний Архіпастирю, з особливим теплом і любов’ю вітаємо Вас із Днем Народження та Днем Тезоіменитства.

Наша Церква ще з 2014 року надавала велику духовну, матеріальну, фінансову допомогу бійцям, які вели збройну боротьбу проти агресора в зоні ООС. А з перших днів повномасштабної війни росії проти України Ви очолили духовний фронт нашої Єпархії, мобілізувавши духовенство й вірних на всебічну боротьбу з окупантом. Зокрема, в Єпархії було створено благодійну ініціативу «Захистимо життя», волонтери якої надають вагому підтримку Українській Армії, тимчасово переселеним особам та всім постраждалим під час російсько-української війни.

Ми розуміємо, що разом з Вами маємо в ці дні посилено молитися – так, ніби все залежить тільки від Бога, і водночас діяти так активно, ніби все залежить лише від нас. Саме так чините Ви, Владико, так маємо чинити ми всі, громадяни України…

Духовенство та вірні нашої Єпархії цілком поділяють Ваші цінності, ваш дієвий патріотизм у справі протистояння всесвітньому злу, яке нині уособлює російська федерація. І це не тільки наша думка, так думає весь прогресивний світ, тому й підтримує мужній та героїчний український народ в нашій справедливій боротьбі.

Бажаємо Вам, дорогий Архіпастирю, наснаги й сил у цьому нелегкому протистоянні, непохитної віри у те, що Україна отримає переможний мир, а всі зусилля нашого народу та його духовних і світських провідників, серед яких на почесному місці Ваше Преосвященство, будуть спрямовані на творення: на відбудову зруйнованих міст, сплюндрованих чужинцями святинь і пам’яток, а головне – на відновлення миру, віри, надії та любові в душах українців.

Віримо в перемогу, молимось і працюємо задля неї.

Многая літ Вам, Преосвященний Владико Юліане, миру і спокою для всіх нас!