Вітання Владики Юліана благочинному Косівського благочиння митр. прот. Івану Близнюку з нагоди 50-ліття

10 Вересня 2022

Всечесний отче Іване!

У цей знаменний для Вас день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 50-літнього Ювілею!

Уподібнюючись апостолам, майже три десятиліття тому, Ви прийняли Святе Таїнство Священства, ставши пастирем Церкви Христової, який засіває в душі вірних зерна євангельського благовістя та випромінює до своєї пастви любов Христову,  яка «усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить» (1 Кор. 13; 6-7). Ваші зворушливі слова завжди пробуджують у парафіян почуття милосердя, співчуття, прагнення піклуватися про ближнього та творити добрі справи. За це відчуваєте від них взаємну синівську любов, повагу та підтримку.

Також вже 18 років Ви вміло несете послух благочинного Косівського благочиння, сумлінно виконуючи розпорядження і благословення Правлячого Архієрея та активно докладаючи зусиль для утвердження, процвітання й розвитку Православної Церкви України в Косівському районі.

В цей святковий день щиро бажаю Вам Господніх милостей, духовної радості, міцного здоров’я, бадьорості духу, достатку та довголіття.

Нехай Всемилостивий Господь наш Ісус Христос, за молитвами Пресвятої Богородиці, посилає Вам Своє Благословення в подальшій плідній праці для користі Православної Церкви України та перемоги Української Держави над російськими окупантами.

Многії і благії літа!