Вітання Владики Юліана секретарю Єпархіального Управління митр. прот. Юрію Бровчуку з нагоди 50-ліття

17 Листопада 2022

Всечесний отче Юрію!

У цей знаменний для Вас день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 50-літнього Ювілею!

У свій час благим Промислом Божим Ви були приведені у цей світ та вже в дитинстві,  побачивши красу Божого творіння і угледівши в ній печатку Божественної Слави, побажали всім своїм серцем “хвалити Ім’я Господнє” (Пс.134;1), присвятивши своє життя Йому на служіння та ставши священнослужителем Церкви Христової.  З того часу, вже майже 30 років, Ви засіваєте зерна Благої звістки у серця Вашої духовної сім’ї – ввірених Господом парафіян, ведучи їх шляхом спасіння та отримуючи від них вдячну любов і повагу.

Також Ви достойно несете послух секретаря Єпархіального Управління, ретельно виконуючи доручення і благословення Правлячого Архієрея, докладаючи багато зусиль та праці для розвитку й процвітання Коломийської Єпархії Православної Церкви України.

Щиро бажаю Вам Божого Благословення, міцного здоров’я, миру, достатку, духовної радості та благодатної допомоги Божої у всіх Ваших богоугодних справах.

Підношу свої молитви до Господа нашого Ісуса Христа, щоб Ви й надалі із невичерпним натхненням продовжували звершувати своє священиче служіння на прославу Імені Божого, спасіння душ Ваших парафіян, користі Церкви Христової та задля наближення довгоочікуваної перемоги Української Держави над російськими окупантами.

Многії і благії літа!