Владика Юліан взяв участь у відкритті XІІ-го Фестивалю «Медовий Спас у Коломиї»

15 Серпня 2021

14 серпня 2021 року, на площі перед Музеєм Писанкового розпису міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття XII-го міського фестивалю “Медовий Спас у Коломиї”. 

У святковому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Фестивальне дійство розпочалося із хореографічної постановки-прологу. Далі до слова та благословення запросили духовенство. 

Звертаючись до присутніх,  Владика Юліан привітав усіх зі святом та відкриттям  фестивалю, зазначивши: “Сьогоднішнє релігійне свято і наше міське дійство показує нам велику милість Божу. Бог діє чудотворно з Своєї Божественної любові, благості й милості у нашому житті. Все що ми маємо, все, що навколо нас – все є Благословенням Божим. І тому сьогодні прекрасний момент, зібравшись разом, подякувати нашому Небесному Творцеві за дар життя, дари природи, якими можемо насолоджуватись, як естетично, дивлячись на них, а також вживаючи їх в їжу. Нехай в сьогоднішній день все буде благословенне і на всьому буде Благодать Божа”. 

Також слово мав заступник Коломийського міського голови Володимир Богданович Мельничук.

Опісля відбулось освячення меду й продуктів бджільництва.

Фестивальне свято продовжилося мистецькою програмою у виконанні творчих колективів закладів культури  Коломийської територіальної громади.

Преосвященного Владику Юліана на відкритті Фестивалю супроводжували: священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Анатолій Момот та протодиякон Антон Трачук.

ВідповістиПереслати