Владика Юліан взяв участь у закритті унікальної виставки живопису “Намолене небо”

15 Серпня 2022

15 серпня 2022 року, в Музеї Писанкового розпису міста Коломиї, відбулось закриття унікальної художньої виставки на церковній ґонті “Намолене Небо”.

На запрошення організаторів в урочистому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський  і Косівський Юліан.

Виставка “Намолене небо” проводиться в рамках мистецького проєкту “Карпати єднають Україну”, започаткованого головою благодійної організації “Карпатський мистецький фонд” Ігорем Іванківим. Створити цей проєкт організаторів надихнули роботи відомого львівського іконописця і реставратора Лева Скопа, які він створює на старих ґонтах з церкви Святого Юра в Дрогобичі.

Основою для реалізації творчих задумів художників стали ґонти зі старої покрівлі Струківської церкви в селі Ясіня Рахівського району, що на Закарпатті.

На виставці присутні мали змогу оглянути  роботи створені в різних стилях і техніках тридцятьма двома митцями. 

На завершення Правлячий  Архієрей подякував митцям й організаторам  за реалізацію благодійного заходу та побажав усім перемоги Української Держави над російськиим агресором.

На урочистому заході були присутні місцеві митці та художники.

Преосвященного Владику супроводжували: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та завідувач канцелярії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.