Владика Юліан здійснив освячення пасхальних гостинців для українських воїнів

22 Квітня 2022

21 квітня 2022 року, на подвір’ї Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї, відбулось освячення Пасхальних гостинців для  захисників 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які героїчно захищають Українську Державу від нападу російського агресора.

Пасхальні подарунки для українських захисників зібрані волонтерами Єдиного волонтерського центру міста Коломиї, зокрема координаторами волонтерського центру Олександром Тарасюком та Олександром Чемерисом. Також до цієї акції долучилась благодійна ініціатива Коломийської Єпархії “Захистимо життя”, надавши для військових Пасхальні смаколики.

Керуючий Коломийською Єпархією прочитав Молитви на освячення Пасхальних приношень, окропив їх освяченою водою та побажав, щоб наші воїни змогли насолодитись невимовною радістю від Христового Воскресіння, щоб вщент розбили ворога та живими й здоровими повернулись до своїх рідних.

Правлячому Архієрею під час освячення співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь  Мізюк та прот. Андрій Лінкевич.

 На завершення Архіпастир окропив волонтерів, які супроводжуватимуть вантаж, освяченою водою.