Вшанування 36-ї річниці Чорнобильської трагедії в місті Коломия

27 Квітня 2022

26 квітня 2022 року, біля Каплиці «Чорнобильський Спас», в місті Коломия, відбувся поминальний захід по вшануванню пам’яті жертв Чорнобильської трагедії та всіх загиблих воїнів-героїв, які віддали своє життя за волю та незалежність України в боротьбі з російським агресором.

В пам’ятному заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку Чорнобильській трагедії.

Далі Преосвященний Владика Юліан очолив Панахиду за загиблими ліквідаторами та захисниками України.

Його Преосвященству під час заупокійного богослужіння співслужили: прот. Андрій Лінкевич, працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук та духовенство УГКЦ.

Після відпусту Архіпастир звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив, що серед темряви, смутку, скорботи та безнадії засяяло світло Воскресіння, і світлоносцями цього світла в свій час стали ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також в наш час такими героїчними і світоносними людьми є Українські воїни.

“Разом із Христом ми є переможцями в світі духу та  очікуємо, щоб стати переможцями й у видимому світі.  В цьому чеканні нехай нас супроводжує віра, надія та любов”, – наголосив Правлячий Архієрей.

Опісля слово мали: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський та Голова Коломийської районної ради Іван Угрин.

На завершення відбулось нагородження ліквідаторів почесними відзнаками та грамотами.