Вшанування борців за волю України в Коломийському педагогічному коледжі

21 Серпня 2021

20 cерпня 2021 року, в Коломийському педагогічному фаховому коледжі, біля пам’ятного знака ”Герої не вмирають”, відбулось урочисте вшанування памяті Героїв – борців за волю України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому заході взяли участь: керівник Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та правоохоронними органами, головний капелан 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади митр.прот. Михайло Возняк та протодиякон Антон Трачук.

Пам’ятний захід розпочався з вірша-епіграфа, спільного виконання Державного Гімну України та вступного слова директора коледжу Валерія Ковтуна.

Опісля ведучі заходу зачитали  короткі біографічні довідки загиблих краян. Далі духовенством було відслужено Панахиду за спокій душ наших земляків, які загинули за територіальну цілісність України.

Після відпусту митр. прот. Михайло Возняк звернувя до присутніх зі словом, у якому зазначив, що наші земляки-воїни  є справжніми героями, які віддали своє життя за Україну. Тепер завдання кожного українця вшановувати їхню пам’ять, постійно за них молитись та ставати достойними громадянами України. Також священик передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Далі до слова були запрошені: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, Голова Коломийської РДА Любомир Глушков та  військові.