Єпископ Юліан молитовно відзначив День Державного Прапора у Верховинському благочинні

23 Серпня 2022

23 серпня 2022 року,  в рамках Архіпастирського візиту до Верховинського благочиння, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, відвідав Дуконський Свято-Троїцький монастир, де, з нагоди Дня Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності, звершив Молебень за перемогу України над російськими окупантами.

Під час богослужіння  Преосвященному Владиці співслужили: благочинний Верховинського благочиння, настоятель Храму Святої Тройці cела Ільці митр. прот. Дмитро Михавків; настоятель Храму Чуда Архістратига Михаїла села Черемошна та Храму Трьох Святителів села Біла Річка митр. прот. Василь Попадюк; настоятель Храму Вознесіння Господнього села Чорна Річка та Храму Чуда Архістратига Михаїла села Замагора прот. Володимир Максим’юк та настоятель Храму Святого Пророка Іллі села Кривопілля прот. Петро Якіб’юк.

За Архієрейським богослужінням також молилися: Голова Верховинської районної військової адміністрації Бровчук Василь Петрович; Голова Верховинської районної ради Філипчук Юрій Юрійович; Голова Білоберізької ОТГ Іванюк Дмитро Іванович; Голова Зеленської ОТГ Феркаляк Володимир Михайлович; заступник голови Зеленської ОТГ Шмадюк Василь Михайлович; член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Нагірняк Дмитро Дмитрович та депутат Верховинської районної ради Сухарчук Андрій Михайлович.

Після  відпусту Його Преосвященство виголосив слова неймовірно повчальної та патріотичної проповіді, в якій закликав усіх цінувати великий дар свободи й волі, отриманих від Господа.

Також Керуючий Коломийської Єпархією наголосив на славній і героїчній боротьбі наших предків і сучасників за Незалежність Української Держави.

Наприкінці свого слова Архієрей закликав усіх молитись і працювати для зміцнення нашої обороноздатності, для перемоги та розквіту нашої Держави.

Після завершення богослужіння  Владика Юліан оглянув монастир та поспілкувався з прочанами.

В цей день Єпископ Юліан разом із духовенством та вірними неодноразово піднімали Прапора України над вершинами Карпатських гір.