Заупокійне богослужіння в 5-ту річницю від дня упокоєння митр. прот. Івана Мороза в Храмі селища Отинія

22 Березня 2022

22 березня 2022 року, в день вшанування пам’яті святих 40-ка мучеників Севастійських,  з нагоди 30-ліття відновлення Святині, у Храмі Введення в храм Пресвятої Богородиці селища Отинія, Отинійського благочиння, було відслужено Літургію Ранішосвячених Дарів  та заупокійну Літію за митр. прот. Іваном Морозом  (1959-2017 ) в 5-ту річницю від дня його упокоєння.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, урочисте богослужіння очолив благочинний Отинійського благочиння митр. прот. Володимир Липко.

Під час Літургії Ранішосвячених Дарів йому співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; благочинний Тисменицького благочиння митр. прот. Василь Качур (Івано-Франківсько-Галицька Єпархія); митр. прот. Василь Кіндратюк; митр. прот. Іван Мельник; митр. прот. Михайло Човган; митр. прот. Тарас Мойсюк; прот. Олег Богак (Івано-Франківсько-Галицька Єпархія); керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та прот. Василь Мороз.

Після відпусту митр. прот. Володимир Липко звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів про подвиг святих 40-ка мучеників Севастійських, нагадав про життєвий шлях спочилого протоієрея Івана, привітав настоятеля й парафіян із 30-літтям відновлення Святині та передав молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

У свою чергу настоятель Храму отець Василь Мороз висловив вдячність духовенству та вірним за піднесені молитви за спокій душі спочилого батька – митр. прот. Івана Мороза.

Далі, на церковному подвір’ї, біля могили спочилого отця Івана Мороза,  духовенством була відслужена заупокійна Літія за спокій його душі.