Архіпастирське служіння у неділю перед Різдвом Христовим

01 Січня 2023

31 грудня 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В неділю перед Різдвом Христовим, коли Церква згадує святих отців, Правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Єпископ Юліан виголосив повчальну проповідь, в якій, говорячи про родовід Христа, зауважив, що Любов Господня зволила прийти у цей світ з людського роду, і в цьому роді серед представників чисельних поколінь були й великі святі  та грішники.

“Родовід Господа нашого Ісуса Христа можливо порівняти з різноманіттям людського суспільства й ставленням Бога до всіх людей. У суспільстві проживають і праведні й грішні, ті, хто вірить у Бога та ті, які знаходяться в омані невір’я, проте всіх їх Господь любить, не дивлячись на статус, положення, чистоту душі й світлість розуму…  Церква готує нас до прийняття приходу у світ Божественного Немовляти, але найголовніше для нас, щоб ми прийняли Новонародженого у своїй душі  та, щоб, яслами для Нього стало наше серце”, – наголосив Архіпастир.

Після відпусту Преосвященний Владика привітав присутніх зі святою неділею та Новим 2023 Роком, побажавши, щоб з волі Божої цей рік став роком перемоги й миру.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читання Акафіста Господу Ісусу Христу.