Зустріч начальника Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Андрія Мочерняка з представниками духовенства Коломийського району

30 Грудня 2022

29 грудня 2022 року, з благословення  Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в прес-центрі Коломийської Єпархії, відбулась зустріч начальника Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Андрія Петровича Мочерняка з представниками духовенства Коломийського району.

В роботі зустрічі взяли участь: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; митр. прот. Тарас Мойсюк; митр. прот. Іван Кузьмин; митр. прот. Василь Лазарович; прот. Микола Глушак; прот. Василь Ткачук; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; протодиякон Антон Трачук та  начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій  Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Михайло Михайлович Дзьомбак.

Під час наради Андрій Мочерняк поінформував  присутнє духовенство про неприємну статистику  пожеж та нещасних випадків, що сталися протягом 2022 року через порушення техніки безпеки. Також Андрій Петрович наголосив на важливості забезпечення пожежної безпеки та недопущення пожеж у житловому секторі й культових спорудах під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, особливо закликаючи на використанні згідно інструкції топливних генераторів та акумуляторних батарей.

Далі священнослужителі ставили очільнику Коломийського РУ ГУ ДСНС питання та отримували вичерпні відповіді.

На завершення духовенству було роздано звернення застережливого характеру для проінформування парафіян у храмах.