Керуючий Коломийською Єпархією нагородив прот. Івана Мороза високою церковною нагородою

26 Грудня 2022

26 грудня 2022 року, в залі засідань Єпархіального Управління Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав настоятеля Храму Архістратига Михаїла села Виноград, Городенківського благочиння прот. Івана Мороза із Днем Народження та 40-літтям, яке він відзначав нещодавно та нагородив  його високою церковною нагородою.

Правлячий Архієрей побажав отцю Івану Господнього Благословення, міцного здоров’я, духовної радості та сил для подальшого плідного служіння Церкві Христовій.

Далі, з Благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Преосвященство нагородив прот. Івана Мороза  Благословенною Митрополичою Першосвятительською Грамотою.

На святковому нагородженні були присутні: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз; завідувач Канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та протодиякон Антон Трачук.