Паломники з України Різдвяними колядками привітали Вселенського Патріарха Варфоломія

28 Грудня 2022

24-26 грудня 2022 року, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відбулось паломництво духовенства та вірних Православної Церкви України до міста Константинополя.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, від Коломийської Єпархії у паломництві взяв участь керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, настоятель Храму Вознесіння Господнього села Устеріки, Верховинського благочиння прот. Петро Данильчик.

24 грудня 2022 року, паломницьку групу із 130 чоловік та 20-ти священиків прийняв Його Всесвятість, Вселенський Патріарх Варфоломій та висловив свою любов і підтримку українському народу, який зазнає тяжких випробувань.

Духовенство та вірні привітали Вселенського Патріарха  із Різдвом Христовим колядками, які зібрані з різних куточків України, подякували йому за постійну молитву, підтримку України й українського народу, засудження російської агресії та вручили пам’ятні подарунки.

Протоієрей Петро Данильчик передав Його Всесвятості вітання від Правлячого Архієрея Коломийської Єпархії, Преосвященного Владики Юліана та подарував пам’ятний подарунок.

Також, на прохання українських військових, Патріарху Варфоломію були вручені шеврони, як згадка про незламність України та переконливу віру в нашу Перемогу.

25 грудня паломницька група молилась у Патріаршому Кафедральному Соборі Святого Георгія на Фанарі за святковою Божественною Літургією з нагоди Різдва Христового за новоюліанським календарем, яку очолив Його Всесвятість, Патріарх Варфоломій.

Після торжественної Літургії українські паломники Різдвяними колядками прославляли Новонародженого Спасителя та отримали пам’ятні подарунки від Патріарха Константинопольського Варфоломія.

Цього дня протоієрей Петро Данильчик також вручив пам’ятний подарунок Генеральному консулу України в Стамбулі Роману Недільському.

26 грудня паломники з України молились за Божественною Літургією у Храмі Святителя Миколая Чудотворця міста Стамбула,  яку очолив Митрополит Пісідійський Іов. Урочисте богослужіння своїм співом супроводжули священники з України.

Протягом усього паломництва духовенство та вірні з України також відвідали головні святині Константинополя та, сповнені духовних вражень, повернулись додому.