Архіпастирське служіння в неділю 25-ту після П’ятидесятниці

12 Грудня 2021

11 грудня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

У неділю двадцять п’яту після П’ятидесятниці, Його Преосвященство звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розтлумачив Євангельську розповідь про зцілення Спасителем скорченої жінки: “Приклад скорченої жінки, яка вісімнадцять років терпіла свою недугу це образ душі, яка до зустрічі з Богом, перебуває у хворобливому стані”.

“Євреї, які часто звинувачували Христа в порушенні Заповідей Божих, настільки їх буквально сприймали, що часто забували про найголовніше в Законі – любов та милосердя. Вони перестали жити духом Закону, а жили виключно буквою. В цьому трагедія цього народу і важливе застереження й наука для cучасних християн”, – зазначив Преосвященний Владика.

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Владика, у співслужінні духовенства, звершив Всеношну напередодні дня вшанування пам’яті Святого Апостола Андрія Первозванного.