Урочисте відзначення 30-річчя створення Збройних Сил України у військових частинах Коломийщини

08 Грудня 2021

6 грудня 2021 року, у військових частинах Авіаційної комендатури та РЕБ що дислокуються на Коломийщині, відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці створення Збройних сил України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та, на запрошення командування: підполковника Віктора Тороватова та підполковника Віталія Ілюка, в урочистому заході взяв участь працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

Розпочались урочистості спільним виконанням Державного Гімну України та підняттям Національного Прапора.

Після цього  до присутніх з вітальним словом звернувся командир військової частини А 0742 підполковник Віталій Ілюк.

Далі до слова та благословення було запрошено отця Василь Бойчука, який привітав командування та військових строкової і контрактної служби з величною датою та побажав Господнього благословення й опіки Божої Матері у випробуваннях, що випали на час їхньої служби. Також священнослужитель передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Також військових привітали: Голова Коломийської РДА Любомир Глушков; Коломийський міський Голова Богдан Станіславський та секретар Коломийської міської ради Андрій Куничак, які вручили кращим військовослужбовцям грамоти, відзнаки та цінні подарунки.