Архіпастирське служіння в неділю шосту після Пасхи

29 Травня 2022

28 травня 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В неділю шосту після Пасхи, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней, диякон Назар Ягнич та диякон Дмитро Гром.

Після прочитання Євангелії Преосвященний Владика звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій  також зазначив: “Сьогодні для нас сліпонароджений є прикладом. Він хоча й був позбавлений тілесного зору, проте його душа  була зрячою й  він побачив Спасителя, щиро увірував у Нього і став Його безстрашним апологетом.  Нехай Господь Бог відкриває усім нам духовні очі, щоб ми бачили  Любов Божу, Яка всім бажає спасіння”.

Після відпусту Правлячий Архієрей  привітав усіх зі святою неділею та подав своє aрхіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Його Преосвященство, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.