Архієрейське богослужіння в неділю 17-ту після П’ятидесятниці

18 Жовтня 2021

16 жовтня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

У неділю сімнадцяту після П’ятидесятниці, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя ІоанаЗолотоустого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк,   прот. Василь Кушерський, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич. 

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрейзвернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій зазначив що найбільш деструктивним в людських відносинах є конфлікти та протистояння: «Історія людства свідчить, що будь-який конфлікт вимагає багато зусиль для його подолання і сам він дуже часто виникає з нічого. Прикладом цього є й історія українського народу. Різноманіття поглядів та характерів у світі дуже часто роз’єднує людей. Навіть на рівні родин і сімей виникають протиріччя. Як же запобігти, або подолати ці конфлікти? Відповідь міститься у сьогоднішньому Євангелії».

Також Преосвященний Владика зауважив, що Євангельське благовістря намагається нас піднести та вкотре спрямувати до духовного вдосконалення, на шляху якого ми поступово усвідомлюємо, що всі є дітьми Єдиного Бога Отця, носіями Образу і Подоби Божої і маємо бути милосердими, як Отець наш Милосердний. 

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

На завершення від спільного проекту Коломийської Єпархії та Центру громадського здоров’я всі присутні у Храмі отримали інформаційно-медичні комплекти та засоби особистого захисту для профілактики коронавірусносного захворювання.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Владика, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.