Священники Коломийської Єпархії взяли участь в турнірі з міні-футболу «Королівська Покрова»

17 Жовтня 2021

16 жовтня 2021 року в селі Королівка, Коломийської територіальної громади, на місцевому стадіоні відбувся турнір з міні-футболу серед команд колективів підприємств, установ, організацій та духовенства Коломийської територіальної громади під назвою «Королівська Покрова».

Турнір з міні-футболу присвятили Дню захисника та захисниці України.

Організатори свята: відділ молоді та спорту Коломийської міської ради, Коломийська районна асоціація футболу (голова Яворський Тарас Орестович).

На запрошення організаторів спортивного дійства та з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, участь у турнірі взяли священники Коломийської Єпархії, а саме: митр. прот. Михайло Возняк, митр. прот. Михайло Човган, прот. Василь Ткачук, прот. Василь Мороз, прот. Василь Дійчук, прот. Володимир Молявчик та прот. Василь Бойчук.

Розпочався турнір з міні-футболу офіційною частиною, під час якої до присутніх звернувся Голова Коломийської міської територіальної громади Богдан Миколайович Станіславський. Після його виступу, під спільне виконання Державного Гімну України, відбулось урочисте підняття Державного Прапору.

Учасники народного ансамблю «Сварга» подарували присутнім хореографічну композицію.

Згідно жеребкування футбольна Команда ПЦУ помірялася своїми силами на футбольному полі з командами Міської ради, Газовиком та Королівкою.

Всього в турнірі взяло участь вісімнадцять команд, а переможцем  турніру стала команда села Корнич.

Переможці були нагороджені кубками, а решта учасників дипломами та цінними подарунками.

Владика Юліан, який щиро підтримував змагання на стадіоні, подякував організаторам спортивного свята за турнір, а священнослужителям Єпархії за участь в футбольних баталіях.