Архієрейське служіння в день вшанування пам’яті Святої рівноапостольної княгині Ольги

24 Липня 2021

24 липня 2021 року, в день вшанування пам’яті Святої рівноапостольної княгині Ольги, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Микола Мазурак, прот. Василь Кушерський, протодиякон Антон Трачук та протодиякон Михайло Голіней.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів про місце й значення жінки в житті Церкви: «Особливо в атеїстичний час, коли відбувалися гоніння на Церкву й викорінювалася будь-яка релігійність серед населення, віруючі жінки стали не лише берегинями роду, але й берегинями істинного церковного духу».

Також Архієрей нагадав ключові моменти з життя Святої рівноапостольної княгині Ольги, підкреслюючи її особливе значення в справі поширення християнства на території Київської Русі.

На завершення Єпископ Юліан привітав іменинниць із Днем Ангела, побажавши їм наслідувати свою небесну покровительку та подав своє Архіпастирське благословення.