Архієрейське служіння в неділю перед Богоявленням

15 Січня 2023

14 січня 2023 року, в суботу вечором, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан очолив Всеношне бдіння з Літією.

У Неділю перед Богоявленням, Архіпастир звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після Євангельського благовістя Владика Юліан виголосив повчальну проповідь, в якій зазначив: “Ці дні перед святом Богоявлення є особливими, адже ми ще раз нагадуємо собі велику істину, що Син Божий прийшов у світ заради того, щоб привести усіх нас до Свого Царства, до спасіння… Іоан Хреститель з’являється на берегах річки Йордан і там проповідує покаяння на відпущення гріхів, для того, щоб люди могли підготувати себе до приходу Спасителя”.

 “Сьогодні Предтеча Господній, перед великим святом Богоявлення, немов би закликає кожного з нас, щоб ми вирівняли свої стежки, прямими зробили наші дороги, позбувшись різної нечистоти, гріховності та пристрастей та, щоб були готові зустріти Того, Який іде принести нам любов, щастя і своє благословення. Також ми повинні відкрити свої серця і душі, щоб у них міг увійти Господь Ісус Христос”, – наголосив Архіпастир.

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.