Дитячий табір “Канікули з Богородицею” на парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Криворівня

22 Липня 2022

З 11 по 18 липня 2022 року,  з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, при Храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Криворівня, Верховинського благочиння відбувся дитячий християнський табір “Канікули з Богородицею”.

Вже другий рік поспіль парафія села Криворівні організовує для дітей час веселого та корисного дозвілля.

Цього року дитячий табір зібрав близько 70-ти дітей. Серед учасників – не тільки мешканці села Криворівня, але й діти з Верховинщини та Косівщини,  а також вимушено переселені діти з Київської, Харківської, Сумської, Херсонської, Луганської та Запорізької областей.

З дітьми працювали настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Криворівня митр. прот. Іван Рибарук, настоятель Храму Святителя Миколая Чудотворця села Бережниця та Храму Святого Великомученика Іоана Сучавського присілка Устя ієрей Борис Мних з добродійкою Ольгою, а також  християнські аніматори парафії Воскресіння Христового міста Львова.

Кожен день розпочинався із Божественної Літургії, яку своїм мелодійним співом супроводжував «Радісний дитячий хор», який вдалося створити під час минулорічного табору.

Програма табору включала духовні розмови, ігри, співи, танці, квести та походи в гори.

Даний захід – це добра нагода відволіктись від гаджетів й радісно провести час із друзями на подвір’ї Храму Божого та в спільній молитві.