Футбольний турнір між командами Коломийської ОТГ, приурочений 30-й річниці Незалежності України

25 Серпня 2021

24 серпня 2021 року, в парку ім. Тараса Шевченка міста Коломиї, відбувся футбольний турнір між командами Коломийської ОТГ, приурочений 30-й річниці відновлення Незалежності України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та,  на запрошення організатора турніру – депутата Коломийської міської ради Олександра Чемериса, в заході взяли участь священники Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук та прот. Анатолій Момот.

Цього року турнір проходить вперше, а участь у ньому взяли чотири команди: ФК «ДОЗ» Коломия, ФК «Підгір’я» Іванівці, ФК «Парковці» Коломия та ФК «Корнич» Корнич.

Урочиста частина турніру розпочалася з молитви та благословення учасників. Далі до присутніх звернувся отець Василь Бойчук, який  зазначив, що 30 років Незалежності – це гарний ювілей, проте зупинятись на досягнутому не слід, а потрібно рухатись вперед: вдосконалюватись, розвиватись та шанувати Богом дану нам Українську Державу. Також священник передав вітання і молитовне благословення від Правлячого Архієрея  Преосвященного Владики Юліана.

У свою чергу отець Анатолій Момот окропив учасників змагань свяченою водою.

Також зі словом виступили заступник міського голови Володимир Мельничук та організатор турніру Олександр Чемерис.

На завершення урочистого відкриття турніру пролунав Державний Гімн України, під час якого капітани команд підняли Прапор України.