Урочистості до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України в селі Острівець

25 Серпня 2021

22 серпня 2021, у селі Острівець, Городенківської територіальної громади, відбулись урочистості з нагоди  Дня Державного Прапора та 30-ліття відновлення Незалежності України.

В урочистому заході взяв участь настоятель Храму Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, Городенківського благочиння прот. Іван Михайленко.

Спочатку, біля сільської каплиці, спорудженої на честь проголошення Незалежності України в 1991 році,  отець Іван відслужив Панахиду за спокій душ усіх українців, які віддали своє життя за волю, незалежність та територіальну цілісність нашої Держави.

Після відпусту настоятель звернувся до громади зі словами повчальної проповіді про значення волі й незалежності в долі Української Держави, закликав кожного підносити свої молитви до Господа  за тих, хто поклав своє життя у боротьбі за Україну та  тих, хто до цього часу перебуває на передовій, захищаючи кордони нашої Держави від нашестя чужинців.

Також священик передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Опісля зі словом до присутніх звернувся староста Острівецького старостинського округу Михайло Іванович Юрчишин.

Далі урочистий захід продовжили аматори народного мистецтва та юні мешканці села, звеличуючи своїми талантами та майстерністю славу Української  Держави.