Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь у молитовному відзначенні Дня Народження Митрополита Іоасафа

06 Лютого 2022

5 лютого 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

У неділю 33-тю після П’ятидесятниці, в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська, Керуючий Коломийською Єпархією співслужив за Божественною Літургією Високопреосвященному  Митрополиту Івано-Франківському і Галицькому Іоасафу, з нагоди відзначення його Дня Народження.

Архіпастирям за  урочистим богослужінням співслужило запрошене духовенство.

Під час торжественної Божественної Літургії також молились: Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук; Народний депутат України Оксана Савчук; Івано-Франківський міський Голова Руслан Марцінків;  член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Дмитро Нагірняк; Начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак; заступник начальника управління, начальник відділу у справах національностей і релігій Івано-Франківської облдержадміністрації Тетяна Лапка.

Після відпусту Преосвященний Владика Юліан привітав Митрополита Іоасафа із Днем Народження, відзначивши його вагомий внесок у розвиток Православної Церкви на Прикарпатті та побажавши Його Високопреосвященству Господньої допомоги для подальшого архіпастирського служіння.

Опісля Правлячого Архієрея Івано-Франківсько-Галицької Єпархії привітали: Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук; Народний депутат України Оксана Савчук; Івано-Франківський міський Голова Руслан Марцінків та духовенство Івано-Франківсько-Галицької Єпархії.

У свою чергу Владика Іоасаф подякував усім присутнім за спільну молитву та привітальні слова.

Завершилось урочисте богослужіння уставним Многоліттям.