Літературно-музичний вечір для воїнів Коломийського гарнізону в бібліотеці-філії для дорослих міста Коломиї

08 Грудня 2022

6 грудня 2022 року,  в бібліотеці-філії для дорослих міста, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, відбувся літературно-музичний вечір для воїнів Коломийського гарнізону.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в урочистому заході взяв участь працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

На початку отець Василь привітав присутніх військовослужбовців із святом та відзначив важливість кожного воїна, оскільки всі вони діють як єдиний злагоджений організм – з героїзмом приймаючи та відбиваючи атаки московських загарбників. Також священик передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Далі священнослужитель прочитав Молитву за перемогу України над агресором.

Опісля захисників нашої Держави привітали викладачі та учні Коломийської музичної школи № 1 імені Кос-Анатольського, які виконали пісні: «Україна – це ти!», «Вишиванка», «Українська лють» та «Ой, у лузі червона калина…».

Вокальні привітання прозвучали у виконанні співака Олександра Дудієва: «Молитва» (сл. А. Кох, муз. С. Ткачука), «Послухай, кохана дівчино» (повстанська пісня) та «Відлуння Донбасу» (сл. Б. Клапчука, муз. Є. Боднаренка).

Також у бібліотечній залі лунали вірші у виконанні учениці Херсонського наукового ліцею Єлизвавети Кишкань, а також власні поезії читали Анатолій Осадчий та Марія Андрейчук.