Молебень до Пресвятої Богородиці на території Коломийської РДА

14 Травня 2023

12 травня 2023 року, біля скульптурного зображення Матері Божої на території Коломийської районної державної адміністрації та районної ради, відбувся Молебень до Пресвятої Богородиці з нагоди відзначення Міжнародного Дня Матері.

На запрошення очільників влади та, з благословення Преосвященного Владики Юліана, Молебень очолив благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк.

Після відпусту отець Василь звернувся до присутніх із духовним словом, в якому нагадав, що спільною Матір’ю для всіх християн є Пресвята Богородиця. Також священик розповів про Її земний шлях та зазначив, що Мати Божа постійно турбується про всіх тих, хто молитовно звертається до Неї про допомогу. Опісля священнослужитель привітав присутніх матерів  зі святом.

На завершення митр. прот. Василь Мізюк передав усім вітання та молитовне благословення від Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана.

За богослужінням також молились: голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Іван Угрин, працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.