Найвисокогірніший дитячий табір “Крок до Бога” в Свято-Троїцькому монастирі на горі Дуконя

18 Серпня 2022

З 14 по 18 серпня  2022 року, з ініціативи та благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, за сприяння Верховинської районної військової адміністрації, на території Свято-Троїцького чоловічого монастиря, який розміщений на горі Дуконя, на висоті 1434  м, відбувся дитячий духовно-патріотичний табір “Крок до Бога” для дітей, чиї батьки на даний час захищають Українську Державу від російських окупантів.

Головним координатором дитячого табору став військовий капелан Верховинського району, керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, настоятель Храму Вознесіння Господнього села Устеріки, Верховинського благочиння прот. Петро Данильчик.

Під час проведення заходу прот. Петру Данильчику також допомагали: ігумен Никодим (Смілий) (Волинська Єпархія) та настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Гринява й Храму Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого села Пробійнівка, Верховинського благочиння прот. Ігор Фенчук.

15 серпня до таборян завітали: Голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Петрович Бровчук, Голова Білоберізької територіальної громади Дмитро Іванович Іванюк разом із волонтерами, представниками  Канадської  благодійної організації “Atlantic Ukrainian Association” і передали  продукти харчування, фрукти, різноманітні солодощі, а  також спортивний інвентар та одяг.

Отець Петро Данильчик подякував представникам влади й волонтерам за підтримку і допомогу в проведенні табору та передав усім вітання й молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Кожен день таборян розпочинався із ранкової руханки, молитви та участі у Божественній Літургії.

Програма табору включала молитви, духовні й патріотичні розмови, різноманітні ігри, квести, конкурси та курси виживання в горах від Верховинських рятувальників.

Вечори завершувались ватрою з духовними піснями та вечірньою молитвою.

Даний духовно-патріотичний захід стане ще однією нагодою відволікти дітей від гаджетів, подякувати їхнім батькам за жертовний подвиг в захисті нашої Держави від ворога та поєднатись у  спільній молитві до Господа за довгоочікувану перемогу над окупантами.